DRŽAVNA PRVENSTVA

Kot udeleženci mnogih judoističnih tekmovanj v Sloveniji in tujini smo osvojili preko 300 medalj. Medalje smo osvajali tudi na državnih prvenstvih.

Šavc Miša

3. mesto

D.P. šolskih športnih društev ( 1999 )

Tome Vida

3. mesto

D.P. kadeti ( 1999 )

Tome Vida

3. mesto

D.P. srednjih šol ( 1999 )

Tome Vida

3. mesto

D.P. kadeti ( 2000 )

Grčar Urša

3. mesto

D.P. starejši dečki in deklice ( 2000 )

Vukovac Arpad

1. mesto

D.P. Slovenske vojske ( 2000 )

Fink Tina

2. mesto

D.P. starejši dečki in deklice ( 2001 )

Grčar Urša

3.mesto

D.P. kadeti ( 2001)

Grčar Urša

2. mesto

D.P. šolskih športnih društev ( 2001 )

Grčar Urša

3. mesto

D.P. srednjih šol ( 2001 )

Rastoder Edis

3. mesto

D.P. srednjih šol ( 2001 )

Stražiščar Miha

3. mesto

D.P kadeti ( 2002 )

Grčar Urša

1. mesto

D.P pasov ( 2002 )

Jesenko Katarina

3. mesto

D.P pasov ( 2002 )

Pirnat Blaž

3. mesto

D.P pasov ( 2002 )

Stražiščar Miha

3. mesto

D.P. srednjih šol ( 2002 )

Fink Tina

3. mesto

D.P. starejši dečki in deklice ( 2003 )

Stražiščar Miha

3. mesto

D.P. mladinci ( 2003 )

Grčar Urša

3. mesto

D.P. mladinke ( 2003 )

Grčar Urša

2. mesto

D.P. pasov ( 2003 )

Grčar Urša

2. mesto

D.P. srednjih šol ( 2003 )

Stražiščar Miha

3. mesto

D.P. srednjih šol ( 2003 )

Grčar Urša

2. mesto

D.P. mlajše članice ( 2004 )

Stražiščar Miha

3. mesto

D.P. mlajši člani ( 2004 )

Fink Tina

1. mesto

D.P. šolskih športnih društev ( 2004 )

Fink Tina

2. mesto

D.P. kadetinje ( 2004 )

Stražiščar Miha

3. mesto

D.P. mladinci ( 2004 )

Grčar Urša

3. mesto

D.P. mladinke ( 2004 )

Grčar Urša

1. mesto

D.P pasov ( 2004 )

Nemec Jure

3. mesto

D.P. študenti ( 2004 )

Grčar Urša

2. mesto

D.P. srednjih šol ( 2004 )

Fink Tina

3. mesto

D.P. srednjih šol ( 2004 )

Stražiščar Miha

3. mesto

D.P. srednjih šol ( 2004 )

Kunc Tina

3. mesto

D.P. šolskih športnih društev ( 2005 )

Fink Tina

3. mesto

D.P. kadetinje ( 2005 )

Vrhovec Jaka

3. mesto

D.P. mlajši dečki ( 2005 )

Toni Matic

2. mesto

D.P. mlajši dečki ( 2005 )

Stražiščar Miha

3. mesto

D.P. mladinci ( 2005 )

Talan Jure

3. mesto

D.P. mladinci ( 2005 )

Stražiščar Miha

3. mesto

D.P. mlajši člani ( 2005 )

Stražiščar Miha

3. mesto

D.P. člani ( 2005 )

Nemec Jure

1. mesto

D.P. pasov ( 2005 )

Fink Tina

1. mesto

D.P. pasov ( 2005 )

Stražiščar Miha

2. mesto

D.P. srednjih šol ( 2005 )

Fink Tina

3. mesto

D.P. članice ( 2006 )

Vrhovec Jakob

3. mesto

D.P. šolskih športnih društev ( 2006 )

Stražiščar Miha

3. mesto

D.P. mlajši člani ( 2006 )

Fink Tina

3. mesto

D.P. mlajši člani ( 2006 )

Fink Tina

2. mesto

D.P. pasovi( 2006 )

Fink Tina

3. mesto

D.P. mladinke( 2006 )

Vrhovec Jakob

2. mesto

D.P. starejši dečki( 2006 )

Kastelic Lucija

2. mesto

D.P. starejše deklice ( 2006 )

Fink Vukovac Polonca

1. mesto

D.P. veterani ( 2006 )

Fink Tina

3. mesto

D.P. srednjih šol ( 2006 )

Vrhovec Jakob

1. mesto

D.P. šolskih športnih društev ( 2007 )

Kastelic Lucija

3. mesto

D.P. šolskih športnih društev ( 2007 )

Vrhovec Jakob

2. mesto

D.P. kadeti ( 2007 )

Vrhovec Jakob

1. mesto

D.P. starejši dečki ( 2007 )

Nemec Jure

2. mesto

D.P. pasov ( 2007 )

Fink Tina

2. mesto

D.P. pasov ( 2007 )

Vrhovec Jakob

1. mesto

D.P. šolskih športnih društev ( 2008 )

Vrhovec Jakob

3. mesto

D.P. kadeti ( 2008 )

Jager Matija

2. mesto

D.P. starejši dečki ( 2008 )

Planinc Samo

3. mesto

D.P. starejši dečki ( 2008 )

Fink Tina

3. mesto

D.P. mladinke ( 2008 )

Fink Tina

3. mesto

D.P. pasov ( 2008 )

Jager Matija

3. mesto

D.P. šolskih športnih društev ( 2009 )

Vrhovec Jakob

1. mesto

D.P. kadeti ( 2009 )

Vrhovec Jakob

3. mesto

D.P. mladinci ( 2009 )

Jager Matija

3. mesto

D.P. pasovi ( 2009 )

Vrhovec Jakob

3. mesto

D.P. srednjih šol ( 2010 )

Jager Matija

3. mesto

D.P. kadeti ( 2010 )

Artač Nika

2. mesto

D.P. ml. deklice ( 2010 )

Vrhovec Jakob

2. mesto

D.P. mladinci ( 2010 )

Fink Tina

3. mesto

D.P. ml. članice ( 2010 )

Planinc Rok

1. mesto

D.P. srednjih šol ( 2011 )

Planinc Rok

3. mesto

D.P. kadeti ( 2011 )

Vrhovec Jakob

2. mesto

D.P. pasovi ( 2011 )

Planinc Rok

3. mesto

D.P. srednjih šol ( 2011 )

Vrhovec Jakob

3. mesto

D.P. srednjih šol ( 2011 )

Artač Nika

2. mesto

D.P. U15 ( 2012 )

Vrhovec Jakob

3. mesto

D.P. U20 ( 2012 )

Vrhovec Jakob

3. mesto

D.P. U23 ( 2012 )

Jančič Miha

3. mesto

D.P. U14 ( 2013 )

Vrhovec Jakob

2. mesto

D.P. U23 ( 2014 )